Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Обвінчані з «Сузір’ям»

08 Вересня 2017

8 вересня театральна майстерня відкриє свій 30-й сезон

За традицією відкриватимуть прем’єрами, які з’явилися в афіші «Сузір’я» під завісу сезону. У п’ятницю покажуть «Примар». Драму Генріха Ібсена поставила Поліна Медведєва, яка також є автором сценічної версії, а український переклад зробив Дмитро Дроздовський. Вийшов цікавий експеримент, у якому по-новому представили себе досвідчені майстри — Ірина Мельник (фру Алвінг) і Дмитро Завадський (Пастор) та молодь — Олександр Бегма (Освальд) і Гелена Сергутіна (Регіна), які належать до різних акторських шкіл. А 9 вересня — ще одна новинка — «Дивний світ театру», де буде показано любовний трикутник, учасниками якого є актори, котрі грають ролі не лише на сцені, а й у житті (постановка Володимира Борисюка), а виконавцями виступлять: Тетяна Круліковська, Антон Вахліовський, Зоряна Цвик і Сергій Коршиков.

керівник «Сузір’я» Олексій КУЖЕЛЬНИЙ:

— Мабуть, найбільше публіку здивує те, що нам вдалося власними коштами відремонтувати фасад і зробити косметичний ремонт всієї будівлі театру! А за підтримки Департаменту культури КМДА переобладнуємо Мікросцену — робиться таке покриття підлоги, що там зможе працювати театр на воді. Нині в процесі репетицій у нас п’ять вистав, які поповнять репертуар протягом року.

Ми стали ініціаторами відкриття «Мистецької осі. Ярославів Вал», яке відбудеться 16 вересня. Плануємо провести театральну ходу, а виступи артистів відбуватимуться навіть із балконів театрів. Ця акція об’єднає разом колективи творчих закладів, які нині працюють на вулиці Ярославів Вал, і це буде другий мистецький осередок у нашій столиці, подібно до Андріївського узвозу.

+

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»

Наші партнери