Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Народження Галатеї

29 Квітня 2014

        У суботу майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” запрошує глядачів на прем’єру вистави “Ассо та Піаф”

 

 

         Режисер Тарас Жирко поставив її за п’єсою сучасного українського драматурга Олега Миколайчука- Низовця. Ця сценічна робота створена на грант Президента України Віктора Ющенка.
         Постановники розказують історію про легендарну французьку співачку Едіт Піаф та Реймона Ассо, але не застосовуючи портретного гриму. Деякі фрагменти біографії, реальні факти та фантазія переплетуться у цікавий сюжет і постануть у сценічній версії Тараса Жирка. У виставі використані мотиви пісень з репертуару Едіт Піаф та авторська музика Лідії Юрчук.
         “Ассо та Піаф ” — це історія кохання та творчості. Для Реймона Ассо Едіт Піаф була Галатеєю, а він — її Пігмаліоном. Це вистава про те, чого в сьогоднішньому світі так нам усім не вистачає — особистостей.
         Дуже важливим елементом вистави є пластика у постановці Ольги Семьошкіної. І коли персонажам бракує слів у виявленні своїх почуттів, то вони переходять на мову пластики, адже слова можуть обманювати, а жест як продовження емоції — ніколи.
         Художник Катерина Олішевська стилізувала костюми 30-х років, перекидаючи місточок із минулого у сучасність. У виставі беруть участь: актори Національного академічного драматичного театру імені І. Франка — Оксана Батько (Едіт Піаф), Павло Піскун (Мітті Додуш), Євген Нищук (Реймон Ассо) та актриса театру на Подолі Анна Тамбова (Симона Берто).
         У “Ассо та Піаф” ви не почуєте, як співає виконавиця ролі Едіт, але побачите, як завдяки рухам, міміці та тембру голосу актриса створює образ геніальної співачки...

 

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! 23.03, виставу «Я продовжую свій шлях». СКАСОВАНО через технічні причини. Вибачте за незручності. Будьте здорові.