Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Квиток у життя (12+, для сімейного перегляду) (Прем'єра)

за мотивами книги Катерини Орлової "Все краще дітям" і кінофільму Л`юі Моралеса "Ангел Охоронець" (соціальна драма)

Резюме


FRANCO-театр (м.Коломия) презентує...


Метою даного проекту є захист прав та інтересів дітей нашої держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності як найточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства. Постановка "Квиток у життя" носить соціальний характер, а також є спробою максимального залучення батьків і дітей до естетично-виховного процесу в родинах через призму театрального мистецтва.

Часто від дітей можна почути те, що не піддається логічному поясненню. На багато запитань чи стверджень дорослим, на жаль, відповісти вкрай складно.

"Як душа приходить на землю? Як відбувається народження маленької людини? Є судження того, що душа вічна, вона постійно переходить з одного тіла в інше. Кожна душа має свій план, певну програму, яка повинна бути виконана. Кожна душа має призначення... Люди не обирають і не планують дітей, тільки душа вирішує куди їй прийти. Діти не обирають батьків, які схильні нав`язувати свої думки, ідеї, люблять контролювати, одягають кайдани і сковують особистість. Та найгірше, що інколи душі, які народились змушені повернутись на небо в розчаруванні і небажанні більше народжуватись. Та це не найгірше, що може чекати на душі..." - саме такі питання піднімаються в інсценізації засновника та керівника Franco-театру і ArtSchool Ірини Ярмоленко "Квиток у життя", за мотивами книги Катерини Орлової "Все краще дітям" і кінофільму Л`юі Моралеса "Ангел Охоронець".

"Квиток у життя" - це низка болючих питань і дитячих суджень про світ та народжуваність, як процес, що відбувається незалежно від майбутніх, потенційних батьків і суспільства.      


ПОСТАНОВЧА ГРУПА:

Режисер-постановник – відомий чернівецький театральний режисер Іван Данілін, лауреат всеукраїнських та міжнародних театральних форумів.

Асистент режисера - Катерина Трачук

Художнє оформлення - Сергій Ярмоленко

Керівник проекту - Ірина Ярмоленко


Вистава на одну дію, українською мовою.


Стаття 1

Стаття 2

Стаття 3

Стаття 4


Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

250.00 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! 23.03, виставу «Я продовжую свій шлях». СКАСОВАНО через технічні причини. Вибачте за незручності. Будьте здорові.