Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

VАСЯ CLUB ТА ДРУЗІ

програма з пісень Василя Гонтарського

Резюме

Перша поява на українському рок-н-рольному небосхилі “Незалежного музичного угруповання Vася Club” датується самим початком 2000-х. Його засновник — Василь Гонтарський, відомий київський бард, знавець слов’янських мов і естет українського суржику насамперед — виступав як автор текстів і музики гурту. Перший його склад був, без сумніву, унікальний: туба, тромбон, труба, акордеон, барабани, і, звісно, гітара й гирчавий вокал самого Гонтарського.

Колектив, складений з професійних музикантів, підійшов до справи по-дорослому, і одразу ж гурт записав перший студійний альбом “Хіпан”. Другий альбом Vася Club під назвою “Конокрад” вийшов у світ у 2004 році. У 2005-у виходить третій студійний доробок гурту — “Руський альбом“. У 2006 році Василь Гонтарський записав також ще два альбоми: “Вася і Хобот” та “Акустика”.

Гурт Vася Club стрімко набирає обороти не тільки в Україні, але й за її межами, постійно бере участь у різних музичних й інших творчих фестивалях у багатьох містах України та Європи, веде постійну клубну діяльність.

Та, на жаль, Василь Гонтарський трагічно пішов від нас у 2007 році. Тим не менш, Василь за часів свого існування на українській сцені встиг стати справжнім народним артистом, а не на папері: тепер його “Чорну гору” співають практично на кожному святі та весіллі. Пісні Василя Гонтарського є унікальними та несхожими на інші. Народний блюз, бардівський рок-н-рол, міський шансон, суміш фолку та панку, не тільки українського, завдяки мультинаціональному складу групи – все це врізається в пам'ять, залишаючись там назавжди.

За роки існування гурт, безперечно, знайшов свою власну аудиторію шанувальників. І тепер, після дворічної перерви, з радістю знову подарує безліч приємних вражень своїм любим слухачам, влаштовуючи концерт у Києві.

Угрупування Vася Club презентує програму з пісень Василя Гонтарського та найпотужніший склад улюблених виконавців:

Фома (Мандри)

Марія Бурмака

Роман Мацюта

Ана Шокур


Музиканти:

Шевкет Зморка — акордеон

Павло Гузев — саксофон

Саід Сагітов — тромбон

Антон Бурика — труба

Валерій Мельніков — бас-гітара

Дмитро Бабій — ритм-, сологитара

Макс Фахрутдінов — барабани

Антон Тіліс —звукорежисер


Купити квитки

Вартість квитка

350 грн.

Тривалість

70 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Діюча

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! У зв’язку із запровадженням посиленого карантину з 20 березня до 30 квітня 2021 року вистави у ці дати не відбудуться. Ми пам'ятаємо про вас та просимо не турбуватися. Всі придбані вами квитки будуть дійсні, але вистави переносяться на травень, червень, липень. Бережіть себе та будьте здорові! Графік за посиланням (згодом він буде доповнюватися): https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62