Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

"З Днем народження, Едіт!"

концерт до 105-річчя легендарної француженки

Резюме

Головна героїня подорожує вуличками Парижу згадуючи кадри з минулого життя у Франції крізь теперішнє українське. Дві країни, дві долі, дві мови... і голос, який об‘єднує.

Кохання - лейт мотив її серця! Сцена - життя!


Вікторія Васалатій виконає найкращі хіти Edith Piaf огранені геніальною поезією Юрія Рибчинського.

Аккомпонує гітарист-віртуоз Юрій Кондратюк.


«Романтично - драматична атмосфера, яка притаманна виступам цього тандему, надихає, захоплює, змушує пережити контрастні емоційні стани. Публіка стає співучасником відвертого діалогу мовою почуттів і музики...»

Так про них кажуть ті, кому пощастило чути і бачити їх виступи у мюзиклах «Milord”, «Я - Квітка», та ін.

Вікторію Васалатій, заслужену артистку України, знають як композитора та актрису в ролі Едіт Піаф у мюзиклі «Едіт Піаф. Життя в кредит» театру ім. Івана Франка, солістку гурту «Platina», Фльор де Ліс в українській концертній версії «Notre Dame de Paris», а Юрія Кондратюка як гітариста гурту «Yurcash», гурту «Platina», «Rock Symphony», «Rock Mozart le Concert» та «PapaDuke Band».


Відчуйте смак кохання “Hymne à l’amour” з нотами французького шарму і фльору в “La vie en rose”. Сміятися і плакати з “L’Accordéoniste”, пережити пристрасть і трагедію в “La belle histoire d’amour” насолодитись моментом спокуси “Mon manège à moi”, зробити ковток Парижу у серці Києва! Захміліти від почуття в “La foule” і віддатися емоціям під шалений вальс “Padam, padam...”.


Кохання багато не буває...

Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

200 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Діюча

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! У зв’язку із запровадженням посиленого карантину з 20 березня до 30 квітня 2021 року вистави у ці дати не відбудуться. Ми пам'ятаємо про вас та просимо не турбуватися. Всі придбані вами квитки будуть дійсні, але вистави переносяться на травень, червень, липень. Бережіть себе та будьте здорові! Графік за посиланням (згодом він буде доповнюватися): https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62