Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Мелодія душі

авторська музика, джазові імпровізації, народні пісні

Резюме«Мелодія душі» - це теплий, затишний концерт інтимної, чуттєвої  музики, лірики і експресії,  в якому звучатимуть авторські твори співачки STEBELSKA, народні пісні та джазові імпровізації. STEBELSKA - творчий псевдонім Заслуженої артистки України Оксани Стебельської – скрипальки і співачки з глибоким, чуттєвим тембром голосу і особливою харизмою, а ще авторки творів, ведучої, продюсерки, автора та організатора мистецьких подій, солістки музичних проектів "Українські Барви" та Barvy Project band. У своїх піснях артистка передає глибокі почуття жінки, якій для щастя необхідно відчувати тепло і любов, бути поряд з коханою людиною, засинати і прокидатися в обіймах. Тут і жіноча лірика, і експресія, і чуттєвість, і жага – вся палітра почуттів у тексті, емоційному вокалі та інструментальних соло кларнета й фортепіано, у виконанні чудового кларнетиста-імпровізатора Романа Куки і джазового піаніста, композитора, Заслуженого діяча мистецтв України Тимура Полянського.   100% ЖИВИЙ ЗВУК!


І ще - дуже важлива ПРЕМ’ЄРА - на концерті 6 лютого артисти також презентують від STEBELSKA нову авторську пісню і відеокліп «ДОЩ», це і прем’єра Оксана Стебельська STEBELSKA в якості режисера відеороботи у співпраці з  оператором-постановником, режисером монтажу Міхою Хайкіним.

Це лірична композиція, в якій жінка ділиться своїм внутрішнім світом і переживаннями невдалого кохання. У звуках дощу їй вчуваються голоси і мелодії, спливають образи і сцени стосунків, у яких немає майбутнього. У творі голос ніби розмовляє з кларнетом і роялем, це повноцінне тріо сольних партій, де кожен звук наповнений змістом. Разом з дощем зникають спогади і настає самотність, пустота, яку можна заповнити лише мелодією – мелодією душі, в якій завжди знайдеться місце для чогось нового.  


У день іменини, на концерті 6 лютого, на усіх Ксень й Оксан чекає приємний сюрприз!

Купити квитки

Вартість квитка

280 грн.

Тривалість

70 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! У зв’язку із запровадженням посиленого карантину з 20 березня до 30 квітня 2021 року вистави у ці дати не відбудуться. Ми пам'ятаємо про вас та просимо не турбуватися. Всі придбані вами квитки будуть дійсні, але вистави переносяться на травень, червень, липень. Бережіть себе та будьте здорові! Графік за посиланням (згодом він буде доповнюватися): https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62