Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Kyiv Ethno Trio

український art / world music проект

Резюме

Це троє музикантів- мультиінструменталістів , що неодноразово представляли свою творчисть на європейських етно фестивалях.


Максим Бережнюк - етнічні духові інструменти,спів,перкусія

Орест Криса - гітара,перкусія,спів

Володимир Пономарьов - скрипка,перкусія,спів


Kyiv Ethno Trio - гурт, що поєднує минуле та сучасність.

Це унікальні старовинні мелодії і пісні, які були знайдені і записані у фольклорних експедиціях по селах України. Але це не буде чистим фольклором, це враження сучасної людини в глобалізованому світі.

Старовинні етнічні інструменти звучать в поєднанні з електронними процесорами , гітарами та електро скрипкою. А древні українські пісні набувають нових форм.

Ви почуєте унікальні ураїнські традиційні духові інструменти з власної колекції фронтмена гурту Максима Бережнюка - це всі різновиди сопілки, окарина , телинка, дримби,дудук, ріг, коза (українська волинка).

Композиції гурту, це яскраві звукові картини,що занурюють слухача в атмосферу давньої та сучасної української музики.

Нещодавно музиканти записали свій перший альбом і вже представили його на фестивалях в Бельгії та Німеччині.

Реліз альбома також відбувся на багатьох стрімінг сервісах та провідних музичних інтернет ресурсах. Тепер і у київської публіки є можливість наживо почути цей унікальний проект!

Купити квитки

Вартість квитка

200 грн.

Тривалість

80 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! У зв’язку із запровадженням посиленого карантину з 20 березня до 30 квітня 2021 року вистави у ці дати не відбудуться. Ми пам'ятаємо про вас та просимо не турбуватися. Всі придбані вами квитки будуть дійсні, але вистави переносяться на травень, червень, липень. Бережіть себе та будьте здорові! Графік за посиланням (згодом він буде доповнюватися): https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62