Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Правила відвідування театру

1. Купуючи квитки на вистави Театру, Глядачі погоджуються з даними Правилами і зобов'язуються їх дотримуватись.

2. Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

3. Знаходячись у Театрі, Глядачі зобов'язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані Театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

4. У разі втрати гардеробного жетона Глядачі відшкодовують їх вартість.

5. У разі втрати особистих речей належить звернутись до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

8. У разі відміни вистави Театр повертає кошти за придбані квитки.

9. Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

10. У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні Глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Адміністрація Театру не несе відповідальності за підроблені квитки та претензії з цього приводу не розглядає.

11. Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов'язково за наявності окремого квитка. Діти віком до 4 років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

12. Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування у театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном (044) 272 41 88.

13. Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 30 хвилин до початку вистави. Після початку вистави вхід заборонено. Час перебування Глядачів у приміщенні Театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами

14. Під час вистави всі засоби зв'язку повинні бути вимкнені або переведені у режим вібрації.

15. З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіозапису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації Театру.

18. Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

19. Вхід до глядацької зали заборонено:

- у верхньому одязі

- з напоями та їжею

- у нетверезому стані

- зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами

20. Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012р.) палити у приміщенні Театру суворо заборонено.

21. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити Театр без відшкодування вартості квитка.

23. Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (044) 278 41 88 або листом за адресою 01030, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14-Б (театр "Сузір'я").


Наші партнери