Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Чеков Юрій

заслужений діяч мистецтв України

Юрій Петрович Че́ков (нар. 29 вересня 1970) — український актор, Заслужений діяч мистецтв України (2013), помічник художнього керівника НАУД театру ім. М. Заньковецької.

У 1994 - 1998 рр. — Юрій Чеков вступив на акторське відділення вокального факультету Львівського вищого державного музичного інституту ім. Миколи Лисенка (курс Богдана Козака) та Львівське державне культурно-освітнє училище (режисерський факультет). Від 1996 р. він очолив самодіяльний народний театр у м. Кам'янці-Бузькій, де організовує і режисирує свята і ставить вистави.

У 2002 - 2004 рр. — помічник режисера у НАУД театрі ім. М. Заньковецької.

З 2004 р. — помічник художнього керівника театру, викладає акторську майстерність на кафедрі театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка.

У нашому театрі грає у виставах:

Alt Text!
Чеков Юрій

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! У зв’язку із запровадженням посиленого карантину з 20 березня до 30 квітня 2021 року вистави у ці дати не відбудуться. Ми пам'ятаємо про вас та просимо не турбуватися. Всі придбані вами квитки будуть дійсні, але вистави переносяться на травень, червень, липень. Бережіть себе та будьте здорові! Графік за посиланням (згодом він буде доповнюватися): https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62